Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 5.ci haftanın Materyali

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Bu hafta yedek yapamadım hocam :(((
Buda benim çalışmam.
9mzkPN.jpg
Aslı Hanım
çalışman başarılı yanlız renklerde uyumsuzluk var,dizaynın güzel çerçeveni çok beyendim.çerçeve kenarına koydugun butonlar olmamış çok donuk kalmış siyah veya beyaz yapsaydın soft renge yakışırdı diye düşünüyorum.ellerine sağlık.
Sana Notum: +8

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Sayın Kantaroğlu
çerçeveyi çok beyendim,köşelerdeki deko sönük kalmış onu koymasanda olurdu,pufa aturtman akıllaca çok beyendim,dekoların güzel,yanlız arka plan ve yer zemin aynı buda çalışmanı çok karışık göstermiş,keske yer ve arkayı farklı uygulama yapsaydın daha güzel olurdu diyorum,sana bu haftaki Notum:+7

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Sayın Atakan
çerçeve çalışman çok başarılı beyendim,üstteki süsler yani dekolar abartılı olmuş ortada tek yeterli olurdu,yer zeminine bayıldım harika olmuş,arka plan yer zemini gibi olmuş yakışmamışarkaya farklı çalışma beklerdim mask kullana bilirdin psp bölümüne mask eklemiştim,ama genel haliyle güzel,
sana bu haftaki Notum:+8

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Vahide Hanım ne o öyle nasıl bir çalışma bu hiç beyenmedim,bir kere text yazın hiç olmamış rezalet acemice yapmışsın,bayanı oturtugun yerde hazır kullanmışsın hiç yakışmamış sana,baştan savma çalışma yapmışsın,birde bu hafta kendinin birinci olacagını sanıyordun,pehhhh sen önce grafik çalışmasını ögren,Seyran hocan olsaydı bu ne vahide derdi,hıhhhh hiç beyenemedim sana bu hafta ilk ve son defa not veriyorum sakın bir daha karşıma böyle çıkma buyur senin
Notun:-0

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
hadi buda benden gelsin
5.hafta....sonvdss8.png
Aynur Hanım
o pufu kesinlikle istiyorum en kısa zamanda bana gönder,vazoyuda alayım lütfen,bence sen bu tarz süslemeleri kullanmadan önce bana göster beyendiklerimi alayım kalanı senin olsun,:)))) bugün enerjikmiyim ne dilenci gibi bişiler istiyorum,ama olsun bana ne istiyorum işteee :))).
Sana Notum:+9

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Vahide Hanım ne o öyle nasıl bir çalışma bu hiç beyenmedim,bir kere text yazın hiç olmamış rezalet acemice yapmışsın,bayanı oturtugun yerde hazır kullanmışsın hiç yakışmamış sana,baştan savma çalışma yapmışsın,birde bu hafta kendinin birinci olacagını sanıyordun,pehhhh sen önce grafik çalışmasını ögren,Seyran hocan olsaydı bu ne vahide derdi,hıhhhh hiç beyenemedim sana bu hafta ilk ve son defa not veriyorum sakın bir daha karşıma böyle çıkma buyur senin
Notun:-0
hehehehehe valla sen süpersin Vahide ne diyeyim, iyi güldüm.. Sen gönüllerin birincisisin. benim notum 100

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Merhaba Arkadaşlar
bu hafta kimseyi fazla eleştirmek istemedim,yanlız bundan sonra kolay çalışmalar olmayacak bilginiz olsun size hiç olmadık çalışmalar yapmanızı istiycem açıkcası hayal gücünüzü kullanacaksınız,bu arada eger psp dersini bir yere kadar photoshop,da yapıp sonra psp,de tamamlıyorsanız hata yapıyorsunuz,bundan sonraki derslerde çok sıkıntı yaşarsınız,bende shop kullanıyorum inanın didik didik ederim bu beni değil kendinizi kandırmak olur,psp ve shop farklıdır,fazla uzatmıyacam,dediğim gibi bu hafta fazla eleştiri yapmak istemedim,çünkü 5.cci hafta çalışmaları kim ne yapıyor belli oldu,bundan sonraki dersler daha farkli olacak sizleri hayal gücünüzü kullanacagız dersler çıkacak.
gelelim bu haftanın Birincisine.

Bu Haftanın Birincisi:Dünya

ceylancım başarılarının devamını dilerim,fontuda bana gönderirsen sevinirim.

melodi

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
9,593
Melodi Hanım
BU çalışma psp dersinde yaptıgımız bir çalışmaydı seyran hocamın dersiydi,zemin arka çok güzel ama çerçeveni beyenmedim,senden daha şık çerçeveler bekliyorum sana bu haftaki Notum:+9
Tamam ustam. Çerçeveçalışmalarına biraz ağırlık vereyim. Yorumiçin tskler. Yüreğine sağlık... gll

Sahmaran

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
870
Hocam güzel yorumunuz icin teşekkürler.
Yine sondan ikinciliği kimseye kaptirmadim gllgll

Ceylan tebrik ederim vahide hocam calismsnizla renk kattiniz bilerek o sekilde yazdığınız cok belli :))))

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Hocam güzel yorumunuz icin teşekkürler.
Yine sondan ikinciliği kimseye kaptirmadim gllgll

Ceylan tebrik ederim vahide hocam calismsnizla renk kattiniz bilerek o sekilde yazdığınız cok belli :))))

Aslıcım ceylanın dersi görünce bütün havam söndü inan muhteşem bir çalışma çıkarmış moralim bozuldu ne yalan söyleyeyim,kendi çalışmamı beyenmedim,baştan savma uyduruk geldi,ciddi anlamda kendimi eleştirdim,text berbattı.hakettiğim şekilde kendimi eleştirdim.

Sahmaran

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
870
Aslıcım ceylanın dersi görünce bütün havam söndü inan muhteşem bir çalışma çıkarmış moralim bozuldu ne yalan söyleyeyim,kendi çalışmamı beyenmedim,baştan savma uyduruk geldi,ciddi anlamda kendimi eleştirdim,text berbattı.hakettiğim şekilde kendimi eleştirdim.
Hocammmm harikaydı yapmayin lütfenn. ttt

KANTAROGLU

Byburt69 Enerji
Grafiker
Reaksiyon puanı
413
Web sitesi
www.aksarim.com
Sayın Kantaroğlu
çerçeveyi çok beyendim,köşelerdeki deko sönük kalmış onu koymasanda olurdu,pufa aturtman akıllaca çok beyendim,dekoların güzel,yanlız arka plan ve yer zemin aynı buda çalışmanı çok karışık göstermiş,keske yer ve arkayı farklı uygulama yapsaydın daha güzel olurdu diyorum,sana bu haftaki Notum:+7
:confused:

maviela

Flatcast.Biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
1,699
Paylaşım için teşekkürler.Emeğinize sağlık.

Üst Alt