Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 4.ci haftanın Grafik dersi

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
Katılımlarınızdan dolayı Hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim.
Gelelim Haftanın birincilerine,bu kaftanın gene iki tane birincisi var,

Mersel
ve
Dünya
İkinizide tebrik ediyorum ellerinize sağlık.başarılarınızın devamını dilerim.

Sahmaran

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
870
her iki çalışmanda harika olmuş yedek çalışmalarına baktım ama esas buradakine not verecegim,oranjı daha çok beyendim imzanda yakışmış,tube ve manzaran uyumlu renkler güzel oturmuş,mor çalışmanda güzel yanlız ondaki imzanı beyenmedim her renge aynı imza olmaz oturmaz bunu göz önünde bulur.
oranj çalışmanı alıyorum seninde.
senin Notun:+9
Teşekkür ederim hocammm güzel yorumunuz için dikkat ederim hocam imzaya gllgll
Mersel ve Dünya her ikinizide tebrik ederim..

Dünya

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
2,126
Dünya Hanım
Maşallah diyorum her iki çalışmana bayıldım,ilk baştaki çalışman kendimi içinde buldum tablonun verdiğin derinlik muhteşem olmuş,bir ara bana ordaki uygulamanı göstermeni isterim,çok beyendim .günün anlamı ifadesiyle ikinci çalışmanda muhteşem renkler her şey ikisindede uyumlu senin iki çalışmanıda alıyorum göndermek için.imzanı biraz küçültseydin daha iyi olurdu,ama sonuç olarak süper.
Senin Notun:+10

Çok tesekkür ederim ablacım sagolun ..

ne zaman isterseniz ablacım
siz Ne zaman müsait olursaniz
TeamViewer baglanip

ben yaparken sizde baka bilirsiniz..
olmassa müsait bir zamanda video cekip paylaşada bilirim..
Tekrar cok tesekkür ederim ..

@ynur

PSP
Grafiker
Reaksiyon puanı
804
ben herkesi tebrik ediyorum gerçekten çok başarılı çalışmalar çıktı ortaya brvbrv

Dünya

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
2,126
Dünya Hanım
Maşallah diyorum her iki çalışmana bayıldım,ilk baştaki çalışman kendimi içinde buldum tablonun verdiğin derinlik muhteşem olmuş,bir ara bana ordaki uygulamanı göstermeni isterim,çok beyendim .günün anlamı ifadesiyle ikinci çalışmanda muhteşem renkler her şey ikisindede uyumlu senin iki çalışmanıda alıyorum göndermek için.imzanı biraz küçültseydin daha iyi olurdu,ama sonuç olarak süper.
Senin Notun:+10

ablacım bahsettiginiz Derinligi Bu şekilde verdim

Üst Alt