Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 3.ci haftanın Materyalleri

Hüzünlüyıllar

Grafiker
Grafiker
Reaksiyon puanı
604
creation_tine_masque126.png

Merhaba Arkadaşlar
bu haftaki çalışmanın materyali,bunun üzerinde çalışma yapacaksınız.kendi Tube,Çiçek ve Deko,larınızı kendiniz seçeceksiniz dizaynı tamamen size ait olacak.
Not:Kullanacagınız Malzemeler kesinlikle markalı olacak yada kendiniz yapabilirsiniz,Buton Vesaire gibi.​

3.haftauygulamasuwuf4.png

Canım melodim
çalışmanı beyendim,arka resim güzel sanırım rengini değiştirmişsin ama çok soluk kalmış,sarı yıldızlar malesef olmamış,beyaz çiçeklerde,sanki anaokulu sınıfı gibi süslemişsin,senin çocuk ruhlu oldugunu düşündüm görünce ve gülümsedim.yer zemin çok güzel,kullandıgın renk tube rengine uygun olsun diye yapmışsın ama çok solgun kalmış,bayan tuben güzel,kenar çerçeveni beyenmedim,3D gölgekendirme inner bevel falan onları fazla kullanma,biz grafik çalışması yapıyoruz yani oldukça kibar her an kıralacakmış bi cam parçası gibi düşün grafik çalışmasını tema radyo çalışması yapıyorsunuz,ilerki zamanlarda daha daha iyi olacgını düşünüyorum.Başarılarının devamını dilerim.Bu haftaki Notun:+5 bunu tema değil grafik çalışması yaptıgımızı farketmen için verdim.lütfen grafik ve temayı karıştırmayalım.

9m3zd5.jpg

vjlGJz.png
A1vVzv.png
z01ZGR.png

Saat Tube : Guismo
Sayın Kantaroğlu
çalışmanı beyendim,kendi tubeni hazırlaman çok güzel titiz bir çalışma yapmışsın hata göremedim hazırladıgın tubende ellerine sağlık.yer zamin harika,çam öeröeve güzel yerinde yanlız aşagı kısmı sağ ve sol çıkıntılar var ahşap oldugu belli keşke oraları silip çıkarsaydın görünümü bozmuş camın ön tarfına çiçeklik yapılıyor gibi duruyor ama o çıkıntı bariz göze batıyor.duvar rengini beyendim,yanlız resimli çerçevenin çerçeve kısmını beyenmedim duvar beyaz çerçeve beyaz olmamış bogulmuş orası,bu arada sanada aynı şeyi söylemek istiyorum kenar çerçeven güzel sende Add noise kullanmışsın açıkcası bunu pek onaylamıyorum gif çalışmalarında tamam ama grafik çalışmasında rahatsız edici.köşelere birer tane vida koymuşsun,radyo temasında tamam ama biz garfik çalışıyoruz olmamış.sana bu haftaki Notum+5 dediğim gibi grafik çalışması yaptıgımızı farketmeniz için notunuzu bu hafta düşürdüm.

Canım Aslıcım
çalışman güzel başarılı,amaaaaaa gene soft renk kullanmışsın,aslında soft renk tehlikelidir herkes bu kadar başarılı kullanamaz ama ben cıvıl cıvıl bir renk kullanımı bekliyorumkullandıgın mask benim verdiğim maskı kapatmış,yazı stili çok başarılı kenar çerçeven çok güzel akıllıca çerçeveyi süslemende çok hoş olmuş,
sarı çalışmanı daha çok beyendim ama ondada gene benim verdiğim mask soluk kaçmış kenarlara verdiğin dagılma onu beyenmedim olmamış,Sana bu haftaki Notun:+5

Canım ceylanım
gelelim sana çalışmanda kusur bulmak için çok ugraştım ne yalan söyleyeyim,duvar süper olmuş iç dizayn harika kapı bölümü bahçeye açılan sürgülü kapı görünümü insan bi anda içinde buluyor kendini,kenar çerçeven hepsi harika olmuş,
senin Notun+10

Atakan bey
yer zemin iç dekorasyon muhteşem,velakin bir oda düşün 3 pencere var sağ ve sol pencere yagmur şimşek kıyamet kopuyor orta pencerede ya gün batıyor yada doguyor bana göre doguyor,ne yalan söylüyeyim güldüm sanki içindeki ruh halini yansıtmışsın,çerçeveye bayıldım.sana Notum Bu hafta +7

Ata bey
bu hafta beni çok şaşırttın hiç beklemediğim bir performans göstermişsin,çok başarılı bir çalışma yapmışsın malesef kusur bulamadım,aynen devam diger yedek çalışmanda harika olmuş,yanlız cam olarak tasarladıgın bölüm olmamış üst ve alt kısmını keşke tuğla dönemiş havası verseydin ve bir bütün gibi göründeydi.
BU hafta sana verecegim Not:+10

Bu hafta iki tane birinci seçemeye karar verdim.
BU Haftanın Birincileri

Dünya
ve
Mustafa Ata

Tebrik ederim ikinizi.

Arkadaşlar bir kaç gündür bende çok yogundum ancak bugün bakabildim,bu arada notunu bilerek düşürdüklerim var sakın yanlış anlamayın daha hırslanıp daha daha daha iyi olmanız için,seyran hocamla görüştüm kimseye inanın haksızlık etmek istemiyorum inceliyorum çalışmalarınızı..sizlerden daha iyi performans bekliyorum.

Teşekkür ederimm hocamm güzel yorumunuz için bu haftada olmadı inşallah zamanla daha iyi olacam diyorumgllgll
Ata bey ve Dünya tebrik ederim her ikinizide.

Canım melodim
çalışmanı beyendim,arka resim güzel sanırım rengini değiştirmişsin ama çok soluk kalmış,sarı yıldızlar malesef olmamış,beyaz çiçeklerde,sanki anaokulu sınıfı gibi süslemişsin,senin çocuk ruhlu oldugunu düşündüm görünce ve gülümsedim.yer zemin çok güzel,kullandıgın renk tube rengine uygun olsun diye yapmışsın ama çok solgun kalmış,bayan tuben güzel,kenar çerçeveni beyenmedim,3D gölgekendirme inner bevel falan onları fazla kullanma,biz grafik çalışması yapıyoruz yani oldukça kibar her an kıralacakmış bi cam parçası gibi düşün grafik çalışmasını tema radyo çalışması yapıyorsunuz,ilerki zamanlarda daha daha iyi olacgını düşünüyorum.Başarılarının devamını dilerim.Bu haftaki Notun:+5 bunu tema değil grafik çalışması yaptıgımızı farketmen için verdim.lütfen grafik ve temayı karıştırmayalım.
Yorum için teşekkürler Vahide. Bir dahaki çalışmada daha dikkatli olurum :)Yüreğine emeğinesağlık. tsk gll

Bu hafta iki tane birinci seçemeye karar verdim.
BU Haftanın Birincileri

Dünya
ve
Mustafa Ata

Tebrik ederim ikinizi.

Arkadaşlar bir kaç gündür bende çok yogundum ancak bugün bakabildim,bu arada notunu bilerek düşürdüklerim var sakın yanlış anlamayın daha hırslanıp daha daha daha iyi olmanız için,seyran hocamla görüştüm kimseye inanın haksızlık etmek istemiyorum inceliyorum çalışmalarınızı..sizlerden daha iyi performans bekliyorum.
brvbrvbrvbrv tebrikler Dünya tebrikler ATA

Üst Alt