Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU 2008 Gibi Cok Eski Bir Temam

Sen_Yoktun_o_gun.

Flatcast.biz
Grafiker
Reaksiyon puanı
433
o6ayz2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
tema index kart calısmalarının hırsızlıgı bitmiyor geçmiş olsun

Son düzenleme:
emeklerinize sağlık

qüzel paylasım adına tsk malesef bu tarz olaylar bu ara cok oluyo emek hırsızlarına bu sekilde paylasımla fırsat vermemek ve insanrı bilqilendirmek qüzel bir düsünce olmus

Moderatör tarafında düzenlendi:
öncelikle emeğine sağlık Mehmet temayı çalan hırsız bide imzada gülmüş arsız arsız emek hırsızı hayır temadaki imzayı silip imza olarak kendisii yazabiliyorsa tema yapmasını biliyor kendi emeğinle güzel bir tema yapabilirsin hırsız Aysun hanım ve bunun gibileri bide gülümseme var :))))))))) ne kadar yazarsak yazalım gene yaparlar Aysun hanım ve Aysun hanım gibi emek hırsızları

tertip takılma bunlara,her daim olacak bunlar calıntı oluyorsa dogru yoldasın yanındayız :)

Vaktiyle Burda Temamdan Imzami Silip Kendi Imzasini Atan Sahisi Ihbar Etmisdim... Hosgörülü Huyumdan Dolayi ATAKAN Arkadasdan Rica Edip Sildirdim O Bayan Suan Burda Paylasim Yapiyor Nikide ....BENSIZLIK.... Simdik Bukadar Zamandir Az Cok Paylasimda Bulundum Sayin Adminlerimizden Veya Kurucu Arkadaslara Bunu Ihbar Etmek istiyorum Emek Hirsizi Sahis Icin Kararinizi Merak Ediyom

hocam öncelıkle bu konuda sen rıca etmıstın sılın diye aradan 9 ay gectıde ne degıstı simdi yenı mı aklınız basınıza geldi ve aynı kişi olduguna emınmısın ? eger aynı kısı olduguna emınsenız sizin bu kısıyle sohbetınız muhabetınız var sizde bıze neden 9 ay sonra fıkır degıstırdıgınızı nedenını acıklarsanız memnun olurum @Sen_Yoktun_o_gun.

Atakan O Sahisi Taninimam Görmem Gece Yayinda Rastladim Sordum Seni Sikayet Eddiginm Sitede Tema Paylasiyorsun Dedim Ama Sorun Degil Ben Kinci Degilim Dedim,
Sen Sen_Yoktun_o_gun. Olan Kisimisin dedi?
Evet Dedim Ve Bantlandim Olay Sadece Bu...
Hem Temam Calinsa Hemde Iki Ayri radyoda Nikim Bantlandi Keyfi Olarak
Hem Temam Calindi Imzami Degismis Hem Onur Kirici Rencidi Muamele Gördüm
Aklima Simdi Gelen Bisey YokYani Sayin Atakan Kardes
Nasil Bir Ceza Vercegini Merakla Bekliyorum...

Pekı belkı nıck benzerligidir nasıl ispatlıyacagız aynı kısımıdır diye? @Sen_Yoktun_o_gun.

Eger aynı kısıyse bız gerekenı yaparız

merhaba.. siteye attiğım temalar bizat şahsıma ait olup - kendi emeğimdir... beyfendinin benimle ne alıp veremediği var anlamış değilim..ara ara radyoma gelip rahatsızlık vermekte..Benimde şikayetim bu yöndedir.tesekkkür ler atakan bey...

@Bensizlik__ & @Sen_Yoktun_o_gun. Forumumuz flatcast konusunda her türlü destek ve hizmeti veren saygın bir gruptur. Lütfen sahsi sorunlarınızı Foruma taşımayın. Aranızdaki problemleri forum dışında çözümleyin. Mümkünse geçici bir süreliğine paylaşımda bulunmayın.

Bayan melodi Birkere Sahsi Sorun Deyip Kesdirip Atmak isin Kolayidir....
Üstünede Cocuklar Disarda oynayin Kavga Etmeden Ah Ederim Bak Gibi Uslupla Saygisiz Bir Sekilde Yaklasman
Onu Sadece Kendi Cocuklarina Yapabilirsin Bu sekilde Asalanmayi kabul Etmiyorum O Sizin Seviyesizliginiz..
Yillarca Tema paylasmisiz Emek Cekmisiz Bu saygin Biryerse Benim Gibi Paylasimci Arkadaslarin Emekleriyle Insanlari Tesvikleriyle Siteyi Reklam Etmekledir Bunu Asla Gözarda Edemessiniz...
Siz istiyonuz Sadece Formu Zengin Edin Sorun Cikarmayin Nasilsa Büyüdük Sizlere Ihtiyacimiz Yok Dersen Silersin Gesmisimizi Ceker Gideriz Ilkkez Olmuyor Bu Zaten Suna Bakya Yillardir Paylasmis Kisiyi Nasil Al Asagi Ediyor Konusmaya Bak Yazik Cok Yazik
(O Bayan Mana) Ben Sizin Adaletinizi Görmek istedim ilkkez Madem Bu Ailenin Bir Ferdiyim
Bakalim Nekadar Itibarimiz Kredimiz Var Öle Degilmi Bir Tartmak Gerek iyikide Yokladik
Bütün Yöneticiler Sus Pus Oldu Hepsi Tatilde
(Eminim Bu Yazimdan Sonra Hepsi Dillenir)

Biz adaletlı olsun diye ıkı tarafıda dınlemeyı tercıh ettık bıraz sabırlı olunuz

Yönetim kurulumuzun almış olduğu karar gereği @Bensizlik__ arkadaşın paylaşım yapması durdurulmuştur. Temalardan imza silmek,bunu normalmiş gibi kabullenip imzanı kullanmak zorunda değilim derecesinde pişkinliğe getirmek, emeğe yapılmış en büyük saygısızlıktır, hatta emek hırsızlığıdır.
@Sen_Yoktun_o_gun. arkadaşın da seviyesizlikle ithamını konuyu yanlış anlamış olmasına bağlıyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.

Üst Alt