Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 2.ci haftanın Materyalleri

Muatafa Ata
bu haftaki çalışman daha iyi olmuş ellerine sağlık,Mask,a Distordion Effects ,ten Circle,mi uyguladın? Mask,ın özelliğini bozmuş,kenar çerçeveyi beyenmedim,tube,nin rengini uygulamışsın somon rengi ama yakışmamış,keşke beyaz yada iç kısımda kullandıgın renkle yapsaydın.senin bu haftaki notun +7
Not:Her hafta daha iyiye gidiyorsun,Aynen Devam.

kafamdaki süslere vakit kalmadan acele ile bitirdiğim bir çalışma oldu maksat değişiklik olsun

bittiurpz4.png

femme206-colya3q1f.png

çiçek tube yoka

Aynur Hocam
Benim çok beyendiğim köşe bucak sakladıgım Tube,yi çalışmışsın,çerçeve ve renkler tube seçimin dizaynın süper olmuş.yanlız sana verecegim puan belli,tectübenden dolayı sana bu haftaki verecegim puan +6

Aynur Hocam
Benim çok beyendiğim köşe bucak sakladıgım Tube,yi çalışmışsın,çerçeve ve renkler tube seçimin dizaynın süper olmuş.yanlız sana verecegim puan belli,tectübenden dolayı sana bu haftaki verecegim puan +6
bu kadar acele çalışmaya ben 3 bekliyordum doğrusu gayet bonkör bir not benim için :pteşeşkkürler canım :)

Evet gelelim Haftanın birincesine,gördügünüz üzere bu haftanın birincisi Dünya,geçen hafta tecrübesi oldugu için notunu kırmıştım,ama bu hafta bunu yapmak istemiyorum,nedesi ise hepinizin bu haftaki çalışmaları daha iyiydi,bu haftanın birinicisi Dünya ellerine emeğine sağlık Ceylanım:Başarılarının devamını dilerim.

Evet gelelim Haftanın birincesine,gördügünüz üzere bu haftanın birincisi Dünya,geçen hafta tecrübesi oldugu için notunu kırmıştım,ama bu hafta bunu yapmak istemiyorum,nedesi ise hepinizin bu haftaki çalışmaları daha iyiydi,bu haftanın birinicisi Dünya ellerine emeğine sağlık Ceylanım:Başarılarının devamını dilerim.
brvbrvbrvbrv Tebrikler Ceylan

Şahmaran
kullandıgın tube çok güzel,yanlız rengi beyenmedim karanlık olmuş,bayan tubeyi içine aldıgın çerçeve olmamış,kenar çerçeven güzel onu beyendim,bu arada yedeklerin içine koyup eklediğin ilk baştaki çalışman çok başarılı,ikinci ve üçüncü yedek çalışmalarında çok başarılı,sana verecegim puan +6

Çok teşekkür ederim Hocamm güzel yorumlarınız için yedekdekini ekleseymişim keşke dedim:((( diğer haftalarda inşallah diyorum.
Bu çalışmalar sayesinde çok şey öğrenmeye başladım bunun içinde ayrıca teşekkür ediyorum.gll
Dünya tebrik ederim çalışmalarınızı çok beğeniyordum buda onlardan biri olmuş başarılarınızın devamını dilerim.

Bütün arkadaşları tebrik ederim çalışmalarından dolayı.

gllgll

Melodi
Tube seçimin çok başarılı çok beyendim,yanlzı mask uygulamını beyenmedim çünkü maskı göremiyorum,birde 4 köşeye koydugun o dekolar gereksiz çalışmanı bogmuşsun.arka plan çalışman başarılı,geçen hafta sana mümkünse Add Noise kullanma demiştim,ama bu hafta gene kullanmışsın,yedek çalışmalarına gelince ilk eklediğin yedek şık duruyor,yanlız gene üstte ve alt kısımda çubuklar geçen haftada aynısını yapmıştın,senin notun +7
Not: +7 puanı arka plan çalışmandaki emek için veriyorum.
Ustam yüreğine sağlık. Uyarılarılarınızı dikkate alacağım. Çok teşekkürler....gll

Hepinize ayrı ayrı cok tesekkür ederim..
Bütün calişmalar cok emeklerle yapılmıs
herkesin calişması muhtesem
göz nuru emek verilen her calişma benim icin birincidir..

Öncelikle vahide ablaya cok tesekkür ederim..bole birseyi Düsündügü icin

PSP adına muhtesem bir etkinlik..
Okadar cok ki yabancı psp ci
neden biz Turkl'er yapamıyalımki,
zamanımız oldukca vaktımızın el verdigi sürece,
PSP harika birsey, Bİr bos sayfa acılıp icini kendi düşüncelerimizle doldurmak ,MUHTESEM BİŞEY

Vahide ablanın dediyi gibi neden yabancılar biz Türk'lerin PSP derslerini uygulamasınlarki

oncelikle bizler bir birimize destek olalim PSP adına,

Okadar cok gif e Kart yapan Arkadas varki
Derslere Katımalarını öneririm

Vahide ablacım evet maskta Seamples Tiling Kullandım.

Son düzenleme:
Üst Alt