Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

GRAFIK 1.Ci Haftanın materyalleri

0_1c8e21_c6c6c730_orig

Dünya
çalışman çok güzel ve başarılı,saç renginden almışsın ana rengini,aslında bu Tube,yi seçerken ana renk kırmıızıydı,nedeni ise ilk göze çarpan renk ana renktir,ama seçtiğin de,Background ikinci ana renktir o yüzden başarılı buldum,sadece text uygulamanı beyenmedim senden daha şık bir text beklerdim.onun dışında mükemmel bir çalışma yapmışsın ellerine sağlık.yanlız senin avantajın var bu yüzden senin notunu kırıyorum
sakın darılma+7,ye düşürüyorum.​

Geç kaldimmiiii gambersizz dügün olmazzz ttt

seyran9esjr.png

Canım Hocam
sana nasıl yorum yapıcam ben,gene çok ince bir çalışma yapmışsın,hayran kaldım,sağ taraftaki kahve tonlu gölge tıpkı köprü havası vermişsin ve altından su akıyor gibi dediğim gibi inde derinlikler vermişsin senin bu çalışmalarna hayran oluyorum,yanlız hocam sende ana rengi kullanmamışsın seninde notunu kırıyorum bu arada çok ama çok avantajlı oldugunu düşünersen sana verecegim not +5.
seni çok seviyorum aanım hocam.
Not:Senin bilerek ana rengi kullanmadıgınıda biliyorum :D

Evet iki çalışma arasında kararsız kaldım birini seçmem lazım,aslında ata,nın çalışması çok başarılı ama buna ragmen ben melodinin çalışmasını 1.ci seçiyorum sebebi çok emek vermiş olması pluginleri denemiş çerçeveler için çok emek vermiş,emeğinin hakkınıda almalı.

BU HAFTANIN BİRİNCİSİ: MELODİ;nin çalışması.
Tebrik ederim melodi,aynen böyle devam et.Add Nosise,onuda mümkünse kullanma.

Ben şu an diyecek bir sey bulamıyorum. Nasıl yeşekkür edeceğimi bilemiyorum. Benim ve diğer tüm arkadaşların şu aşamaya gelmesinde emeği geçen tüm ustalarıma teşekkür ediyorum. Kendi adıma şunu söyliyeyim, ben sizlerle tanıdım psp yi. İlk kez kullandım bu dersler sayesinde. Gerçekten henüz çok acemiyim. Su seviyeye gelmişsem siz ustalarım sayesindedir. Hepinize emeklerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.Emeklerinizi boşa çıkartmamak için elimden geleni yapmaya hazırım. Sizleri seviyorum .... Herşey için teşekkürler

Canım Hocam
sana nasıl yorum yapıcam ben,gene çok ince bir çalışma yapmışsın,hayran kaldım,sağ taraftaki kahve tonlu gölge tıpkı köprü havası vermişsin ve altından su akıyor gibi dediğim gibi inde derinlikler vermişsin senin bu çalışmalarna hayran oluyorum,yanlız hocam sende ana rengi kullanmamışsın seninde notunu kırıyorum bu arada çok ama çok avantajlı oldugunu düşünersen sana verecegim not +5.
seni çok seviyorum aanım hocam.
Not:Senin bilerek ana rengi kullanmadıgınıda biliyorum :D

aNaaaaa hehe ana renk kullanilacak diye birseymii demistinnn sen kizzzz hehe ben rengi nerden alirsammm o benim ana rengim olurrr
Renkten notmu kirilir sen efektlere baksenyaaaa blmkpt
Ben sadece kose suslerini bicimsiz yaptim dedim oda nazar boncugu olsun dediydim bisey dememissinn gzm

Gelelim benim yorumuma, Tüm çalismalarda çok emek var görúyorum psp yeni ögrenirken serbest bir çalisma yapmasi çok zordur biliyorum
bu yüzden hepinize takdir ve tebrik ediyorum helal olsun diyorum!!.. tttttt

Benim tavsiyem bol bol begendiginniz dersleri uygulayin anca o sekilde kendiniz gelistirebilirsiniz.

Vahidemmmm ilk önce senin çalismani degerlindireyim canim arkaplanini çok begendim renk kullanisin effektler çok sicak duuryor.
Sadece ilk bakista dikkatimi çeken sanki tubenin boyutunu degistirirken ince uzun sundurmusun gibi duruyor.
Bunu bazen yapiyorsun biliyorum hhhh Malesef elestirecek baska birsey bulamadim hehehehe gll

Aynurcum çalismani çok begendim baya ince effektler kullanmissin belli sadece usteki seriti eklemesen daha güzel olurdu diye dusunuyorum.

Aslimmm sasirttin beni dogrusu senden bukadar guzel bir çalisma beklemiyordum baya bir yol almissin çalisman çok hosuma gitti herseyi yerli yerince sadece ince islerini biraz daha dikkat vermen lazim mesela canlandirma, gölgelendirmede brv

Atakan- Daha cok yolun basindasin ama yeni ögrenmene ragmen güzel bir çalisma yapmissin slm

Renksizgazete
- 1 ve 2 çalismani çok begendim effektler ustaca Aslida dedigim gibi ince detaylaa daha fazl dikkat etmen rekiyor.
3uncu resim dogrusu arkaplan güzel ama iç kisimdaki ikili cercevler baska sekilde olabilirdi..

Melodi, ilk çalismanin cercev kismi okadar güzelki ama çalismanin iç kisimini çok doldurugun için dikkati ortaya vermis,
Tek tavsiyem biraz daha sade çalismayi dene, yada bu senin tarzinda olabilir zevkler renkler tartisilinmaz.. gll

Ikinci çalismanda Kareli dekololari yerlestirmen renk arkaplan renk kullanimin cok guzel,
sadece cerceve ortada bozuyor onu baska sekilde eklemis olsaydin 10 numaralik calisma diyebilirdim

ucuncu calisman dis cerceve ve içerdeki 3lu cerceveleri çok begendim.

dördüncü çalisma ( kaçtane yaptin kiz hh ) Elsitirecek birsey bulamadim çok begendimmm ellerine saglik..

Aslicim sonraki ekledigin 3 çalsimanin ilki çok begendim sadece yazi biraz daha gösterisli olabilirdi
diye dusunuyorum yoksa çok güzel.

Kirmizili olan effektler tasarim guzel ama çok kirmizi bir renk daha kullansaydin cok daha guzel olurdu diye dusunuyorum.

Pembeli olan nefisss çok güzel olmus hatta tubenin saç kismini biraz isleyip düz kesik yerini duzelttiginde gözümden kaçmadi

Ceylancim, okadar güzel ders uygulamalari yapiyorsunki herzaman derim kendime bu kiz niye serbest çalisma yapmiyor diye
yanilmamisimda bak nekadar güzel bir çalisma çikartmissin.. Yazi dahil herseyini cok begendim brv

Vahidemmmm ilk önce senin çalismani degerlindireyim canim arkaplanini çok begendim renk kullanisin effektler çok sicak duuryor.
Sadece ilk bakista dikkatimi çeken sanki tubenin boyutunu degistirirken ince uzun sundurmusun gibi duruyor.
Bunu bazen yapiyorsun biliyorum hh Malesef elestirecek baska birsey bulamadim hehe

Ne diyim Hocam haklısın hakikaten öyle yaptım biraz daha dikdörtgen görünsün diye,çok teşekkür ederim bundan sonra daha çok dikkat ederim.
canımsın benim canım hocam.hhhehegll

İlk öncee tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum cesaretimizden dolayı da kutluyorum (kendimide).
Melodiii tebrik ediyorumm canım başarılarının devamını diliyorumm.
Vahide hocam teşekkür ediyorum güzel yorumun için bu ilk yarışma olmasına rağmen bana çok şey öğretti diğer yarışmalarda da varım diyorum :)))
Seyran ustam güzel yorumların için çok teşekkür ediyorumm .
ikinci hafta nın meteryallerini sabırsızlıkla bekliyorum.
Herkesin emeğine yüreğine sağlık.
Ve veee sizlerin aranızda olmaktan çok mutluyum ve kendimi şanslı hissediyorum.gllttt

Üst Alt