Welcome to Flatcast.Biz

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

DUYURU Önemli ! Lütfen okuyunuz. Konu,yardım,istek.

Akrep KraL

Flatcast.biz
Üye
Reaksiyon puanı
10
Web sitesi
flatcast.biz
Kıymetli arkadaşlar.

1-) Konu açarken tema veya index eklediğiniz de
önce tema veya index resmini sonra ön izleme linkini altına ekleyiniz.Ki forum resim (slayt) geçişinde asıl resmi alsın.

2-) Konulara cevap yazarken veya konu açarken yazının (metnin) tamamını büyük harflerle yazmayınız.
Metin boyutunu aşırı büyük punto yapmayınız. (Metnin tamamını büyük yazmak ve Küçük metin olup büyük punto olarak yazmak hakaret
anlamını taşır.

3-) Açtığınız konuların konu başlıklarını birbirinin birebir kopyası yapmayınız.

4-) Konuya etiket en fazla 3 kelime ekleyiniz. Etiketi konu ile alakalı olarak giriniz. Forum ismi veya rumuzunuzu girmeyiniz.
Keza forum ismi olsun rumuzunuz olsun, konu açılımında ve sistemde zaten algılamaktadır.Etiketleri Türkçe karakter (ğ,ş gibi) girmeyiniz
sistem hata verir.

5-) Açılan bir istek konusuna (tema-index gibi) vakıf ise ister normal üye olsun ister Mod olsun elinden geldiğince yardımcı olmalıdır.
Konuya hakim değil ise ve istek uzun süre (bir kaç gün gibi) kalmış ve cevaplanmamışsa bunu üstlerine haber vermelidir.

6-) Açılmış yardım konularına ise Modlar , adminler ve Yetkili arkadaşlar bakmalı ve yardımcı olmalıdırlar.

7-) Her arkadaşımızın kendi işi okulu ve normal hayatı vardır.Bu sebeple 24 saat bilgisayar başında oturamaz. Aynı gün içinde
cevap beklemek haksızlık olur. Yardım isteyen veya istek yapan arkadaşlarımız aynı gün cevap alamayabilir, bir ertesi gün mutlaka
konuyu gören arkadaşımız olacaktır.

:cool: Açılmış Konu içinde ölü linkler barındıran konular "Kırık Linkler Deposu" Kategori altındaki "Kırık Linkler" bölümüne taşınmalıdır.
Konu hangi arkadaşımıza ait ise burada linki ölü olan konusunu görüp düzelttikten sonra konu kendi önceki yerine taşınmalıdır.
Taşıma yetkisi olmayan arkadaşlar konularını düzeltsinler yetkili arkadaşlarımız taşıyacaktır.
Uzun süre burada kalan ölü linkli konu düzeltilmez ise o konu kaldırılmalıdır.

Ynt: Önemli ! Lütfen okuyuuz.

Abim cok önemli bir hususa deginmissin faydalı bilgilendirme icin cok tesekkürler canım abim

Ynt: Önemli ! Lütfen okuyunuz. Konu,yardım,istek.

bilgilendirme için teşekkürler inşallah dahada iyi olacak iyi forumlar herkese

thankss01

Emeginize sağlık tesekkürler

thankss01

Bu güzel açıklama ve bilgilendirme için teşekkürler flatcastbizsuper

açıklama ve bilgilendirme için teşekkür ederim,emeğinize sağlık.

birgul

Emeğinize Sağlık Teşekkürler...

agbim teşekküler güzel bilgelendirmelerin için

tesekkurler :flatcastbizsuper:

:flatcastbizsuper: tesekkurler

Emegine saglık güzel paylasım icin sağol

Emeğine Sağlık , Paylaşım için Teşekkürler.

açıklama ve bilgilendirme için Teşekkürler,emeğine sağlık Bayram..

Paylaşıma emeğine teşekkürler

Emegine saglık güzel paylasım icin sağol

Üst Alt